Dayanıklılığı ile övülen iPhone 12’ler düşme testinde!

0
145

Biliyorsunuz iPhone 12 ailesi, Apple’ın gelmiş geçmiş en kuvvetli ve dayanıklı yeni sezon modelleri olarak gösteriliyor. Haliyle, Ceramic Shield yani Seramik Kaplama ile savunan iPhone 12 ailesi amaciyla gözler dayanıklılık testlerine çevrilmiş durumda. tertemiz yapılan iPhone 12 Pro ve iPhone 12 düşme testi dikkat çekiyor.

iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)

iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)

iPhone 12 Pro kutu açılışı videosu ile karşınızdayız. İşte Apple’ın en tertemiz iPhone modelinin kutusundan çıkanlar ve özellikleri!

iPhone 12 Pro ve iPhone 12 düşme testi sonucu

iPhone 12 ailesi dört azadan oluşuyor. iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max. Apple’ın iPhone tarafında en çok eleştirildiği istikamet var olan dayanıksızlık meselenini tertemiz Ceramic Shield ile çözmek istek eden Apple, bu noktada oldukça iddialıydı.

Apple bu tertemiz iPhone 12’de kullanılan camın, metallerin çoğundan dahada kati var olan nano ölçekli seramik kristallerin cama işlenmesiyle oluşturulduğunu belirtiyor. Akıllı telefonlarda evvel kez kullanıldığını da belirten Apple, bu tertemiz cam teknolojisi ile oldukça iddialı. Bu iddiayı test eden EverythingApplePro EAP isimli YouTube kanalı, şu anda satışta var olan iki model var olan iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu düşme testine sokuyor.

Gerçekten de videoda da görüldüğü üzere düşme testinden evvelki nesle göre dahada iyi kurtuluyor.  iPhone 12’lerde bulunan bu tertemiz cam teknolojisi ile alakalı yorumları size bırakıyor ve videoyu da aşağıya ekliyoruz.

iPhone 12iPhone 12 düşme testiiphone 12 miniiPhone 12 ProiPhone 12 Pro MaxiPhone 12 Pro ve iPhone 12 düşme testi

Leave a reply