Dark 3. sezon tarihi açıklandı

0
366

Netflix’in hayat genelinde en çok sevilen dizileri arasında bulunan Dark ile alakalı tertemiz tek duyuru yapıldı. Netflix tarafından yapılan bu videolu duyuru ile Dark 3. sezon tarihi resmi olarak açıklanmış oldu. bunun için göre Dark dizisi, tertemiz sezonuyla kısa tek vakit ardindan izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dark 3. sezon tarihi ve fragmanı yayınlandı

Netflix’in yayınladığı video ile duyurduğuna göre Dark’ın tertemiz sezonu, 27 Haziran 2020 tarihinde yayınlanacak. Netflix tarafından yayınlana mevzubahis bu videoda, “Son döngü başlamak üzere. Döngü nihayet kırılacak mı?” izahı kullanılıyor. Nitekim izleyicilerin merakı da arttırılmış oluyor.

Dark 3. sezon tarihi

İlk olarak tek Aralık 2017 tarihinde yayınlanan dizi, Netflix’in mühim bilim kurgu yapımları arasında yer alıyor. Ülkemizde de mühim tek seyirci kitlesine sahip olduğunu hatırlatmakta yarar var. Dark’ın 3. sezonunun final sezonu olacağının ifade edildiğini de belirtmek gerekiyor.

İlk iki sezonu ile hayat genelinde muvaffakiyet elde eden dizi, 3. sezonu ile de beklentileri dahada da öteye götürmeyi amaçlayacak. anımsatmak gerekirse Alman Dark dizisinin oyuncuları arasında Lisa Vicari, Louis Hofmann, Maja Schöne ve Gina Stiebitz benzeri isimler yer alıyordu.

darkdark 3. sezondark tertemiz sezınnetflixnetflix dark diizis

Leave a reply