Company of Heroes Mobile çıkış tarihi belli oldu

0
218

Steam‘de sevilen oyunlardan var olan Company of Heroes, Mobile sürümü ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. dahada evvelce iPad kullanıcılarıyla buluşan oyun, şimdi Android ve iPhone kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Bilgisayar amaciyla 2006’da yayınlanan ve Bir hayli oyuncunun beğenisini galip gelen oyun, Android ve iPhone modelleriyle buluştuğuna değin tek İzah yaptı. İkinci hayat Savaşı temalı oyun, belli tek ücret karşılığında oyuncular tarafından oynanabilecek.

Company of Heroes Mobile çıkış tarihi

Geliştirici firma Feral Interactive yaptığı açıklamada, bilgisayardan ardindan mobil cihazlar amaciyla de oyunun yayınlanacağını duyurdu. Yapılan izahta İki hayat Savaşı temalı oyunun takımlara dayalı mücadeleyi, mobil cihazlara da getireceği belirtildi. Bununla birlikte mücadelelerde Normandiya benzeri hakikat cepheler kendisini gösterecek. Oyunun, İkinci hayat Savaşına meraklı oyuncuları etkilemesi hedefleniyor.

Company of Heroes Mobile çıkış tarihi amaciyla paylaşılan bilgi ise 10 Eylül olarak kendisini gösterdi. Bu tarihten bu yana hemide Android ayni vakitte da iPhone kullanıcıları oyunu satın alıp oynamaya başlayabilecek. Oyunun yayınlanması ile alakalı tek fragman da yayınlandı.

Oyunun ücreti içinse şu anda 13,99 dolar bilgisi bulunuyor. Türkiye’den de oynanabilecek var olan oyun amaciyla Lira üzerinden ücret Daha belli olmadı. iPad üzerinde oyunu alan kişilerin iPhone amaciyla ekstra tediye yapmadan kurulum yapabileceği de belirtildi. Ayrı olarak desteklenen Android yeni sezon modelleri amaciyla de bu cihazlar kendisini gösterdi:

Google Pixel iki ve üstü

Samsung Galaxy S8+ ve üstü

Samsung Galaxy Note 8 ve üstü

OnePlus 5T / 6T / 7 / 8

Sony Xperia tek / XZ2 Compact

HTC U12+

LG V30+

Motorola Moto Z2 Force

Nokia 8

Xiaomi Mi 6 / Mi 9 / Mi 9T

Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Company and Heroes MobileCompany and Heroes Mobile androidCompany and Heroes Mobile çıkış tarihiCompany and Heroes Mobile ios

Leave a reply