CoD:Black Ops–Cold War RTX ışın izlemeye sahip!

0
164

Kısa bir süre önce Nvidia yeni RTX 3000 serisi ekran kartlarını duyurdu. Bu duyuru sırasında ekran kartlarının sunmuş olduğu teknolojilerin yer alacağı oyunlara da değinildi. Bugün ise Nvidia tarafından Call of Duty: Black Ops Cold War, RTX ışın izleme demosu paylaşıldı. İşte merak edilen detaylar!

Işın izleme teknolojisine sahip oyun sayısı artıyor!

Fragmana bakıldığı zaman grafiklerin tam olarak ne seviyede olduğunu görebiliyoruz. Özellikle ışın izleme teknolojisi burada gerçekten güzel işler çıkarabilmiş. Aydınlatma efektleri ve gölgelerde beklenilen performansda ortaya çıkmış. Nvidia tarafından paylaşılan video ile sizleri baş başa bırakalım.

Genel olarak videoya bakıldığı zaman en ufak detayların bile ne kadar gerçekçi olduğunu kolayca görebiliyoruz. Özellikle gözlük, silah ve saat yansımalarının kalitesi dikkatlerden kaçmıyor. RTX teknolojisini bünyesinde bulunduracak Call of Duty: Black Ops Cold War, oyunculardan şimdiden güzel geri dönüşler aldı diyebiliriz.

Oyun ile alakalı daha fazla içeriğin yakın zamanda yine Nvidia tarafından paylaşılması bekleniyor. Siz yeni Nvidia RTX 3000 serisi ekran kartları hakkında ne düşünüyorsunuz? RTX teknolojisi gerçekten önemli mi?

Call of Duty: Black Ops – Cold War RTX ışın izlemeCall of Duty: Black Ops Cold Warnvidia rtxNVIDIA RTX 3000NVIDIA RTX 3000 özelliklerinvidia ışın izlemeRTX ışın izlemeışın izleme teknolojisi

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply