Buket Aydın, 7 yıllık eşinden bir günde boşandı

0
462

“Yeni tek yasama başlayacağım” diyerek Kanal D anne Haber‘deki görevinden istifa eden Buket Aydın, bu erken de yedi senelik eşi Erce Baykal’dan boşandı.

Uçankuş’un haberine göre; geçtiğimiz haftasonu da Kanal D’deki anne haber sunuculuğu görevinden istifa eden Buket Aydın bu erken Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen dava nihayetinde eşi Erce Baykal’dan boşandı. nihayet derece Suskun sedasız ve saklıca yapılan duruşmada iki tarafta da birbirinden hiçbir şey istek etmeyince boşanma tek celsede sonuçlandı.

1 GÜNDE BOŞANDILAR

Buket Aydın’ın avukatı Altın Mimir’in katıldığı duruşmada çocukları da olmadığı, her iki taraf da rastgele tek talepte bulunmadığı amaciyla tek celsede boşanma gerçekleşmiş oldu.Taraflar Yargıtay’a başvurma isteginde bulunmayacaklarını ibraz etmeleri hasebiyle boşanmada tek gün içinde kesinleşmiş oldu.

İSİTFA AÇIKLAMASINDA “DURUP, DİNLENİP YENİ BİR YOLA ÇIKMAK İSTİYORUM” DEMİŞTİ

Ünlü sunucu Buket Aydın da Kanal D’den ayrılırken yaptığı izahta “Yepyeni tek hayata” başlayacağının sinyallerini vermişti. Aydın, istifa açıklamasında “16 seneden beri size haber verme görevimi layığıyla adina getirebilmek yerine hatri sayilir büyüklükte tek özveriyle çalışmaktayım. Bu yaklaşımın tezahürü olarak nihayet iki senedir Demirören Medya Grubu içerisinde üstlendiğim ağır sorumluluğumu gereği benzeri ifa etmek amaciyla yaşadığım yorgunluk beni ve ailemi yıpratmış durumda. Durup dinlenip, tertemiz tek yola yenilenmiş enerjimle çıkabilmek yerine üstlendiğim görevlerimden istifa ederek ayrılıyorum.” demişti.

Leave a reply