Beklenen oluyor: YouTube gelişmiş arama özelliği!

0
219

YouTube tertemiz tek sesli arama özelliği üzerinde çalışıyor. Bildiğiniz benzeri ani çok yenilik ile gündemdeki yerini savunan popüler video izleme platformu şimdi ise tertemiz tek kalite üzerinde çalışmasıyla dikkat çekiyor. YouTube gelişmiş arama özelliği sayesinde aramalar çok dahada hızlı vaziyete istikbal benzeri duruyor.

YouTube gelişmiş arama özelliği sesli vaziyete geliyor!

YouTube’un gelişmiş sesli arama özelliği olarak da adlandırılan bu kalite şu vakit amaciyla test ediliyor. Kullanıcıların direk uygulamanın giriş ekranında sesli arama dillerini değiştirmesini sağlayacak tertemiz tek buton test ediliyor. Bu sayede değişik dillere sahip kullanıcılar aramayı sesli uygulamak istediklerinde çok dahada işlevsel ve hızlı aramalar yapabilecek.

YouTube-gelismis- sesli-arama- ozelligi-youtube-gelismis-arama-ozelligi-00

Bu kalite ile birlikte kullanıcıların YouTube ayarlarında oluşturdukları dilde ekli olmayan muhtevası aramasına imkan bilinen oluyor. Test edilen bu özelliği kullanabilen kullanıcılar amaciyla şu anda dahada ayrıntılı tek kullanım sunuluyor. eğer bu kalite herkesin kullanımına açılırsa, çok dahada işlevsel ve basit kullanılan tek kalite olarak sunulacak.

Dil seçeneklerinin genişletilmesiyle birlikte Google ve YouTube dahada çok kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

YouTubeYouTube gelişmiş arama özelliğiyoutube tertemiz özellik

Leave a reply