Audi yeni bilgi eğlence sistemini tanıtacak: MIB 3

0
392

Geçtiğimiz hafta Audi, 2021 model senesi amaciyla tek takım güncellemeler göndermişti. tek takım teknoloji tabanlı güncellemeler gelmiş olsa da Audi, tertemiz bilgi eğlence sistemine hiç vurgu yapmamıştı. Audi, yaptığı izahta 2021 modellerinin çoğunun MIB üç (Modüler Bilgi-Eğlence araç Seti) isimi verilen 3. kuşak bilgi eğlence sistemine sahip olacağını duyurdu.

MIB üç on kat dahada hızlı olacak

MIB üç olarak adlandırılan bilgi eğlence sisteminde görünümde rastgele tek farklık olmayacak. Ekran temelde aynı görünecek, ama Audi’nin tek evvelki sistemine oranla on kat dahada hızlı olacak. Zati Audi, ekranı tuşlardan bağımsız vaziyete getirip Tamamiyle dokunmatik vaziyete getirdiğinde en hatri sayilir büyüklükte farklığı yapmıştı. Şu vakit amaciyla yokluğunu hissettirmeyecek var olan on kat hızlandırmanın yanında Bir hayli tertemiz kalite de istikbal MIB üç sistemiyle.

MIB üç bilgi eğlence sisteminin belki de en dikkat çeken özelliklerinden biri, kapsama dışında olsanız bile mahalli radyoları dinlemeye ayni ritimde devam edebileceksiniz. tertemiz Audi sistemi, radyo yayınlarında webten yardım almaya çalışacak. Bu sistemi uygulayabilmek amaciyla de arabaya veri akışını sağlaması gerekiyor. Bu da Audi Connect Prime veyahut Plus aboneliğine sahip olmanız gerektiği mananına geliyor.

Audi’nin şu vakit var bilgi eğlence sistemi Linux tabanlı tek işletim sistemine sahip ve sesli denetimi destekliyor. Audi, tertemiz güncellemede otomobilinize sesli komut verebilmeniz üzerinde de çalışıyor.

MIB üç bulunan araçlarda, evvelki uygulamalardan dahada kuvvetli var olan ve şimdi sekiz cihaza kadar bağlantı sunan tek araç içi Wi-Fi erişim noktası bulunacak. Audi, giriş WiFi paketinin, ses akışı ve uzaktan çalışma uygulamaları amaciyla optimize edildiğini, Audi connect Plus müşterileri amaciyla tek Gbps LTE Advanced Pro modem aracılığıyla tam hızlı, sınırsız Wi-Fi’ye eriştim imkanı olduğu da dikkat çeken özellikler arasında.

Bilgi eğlence sistemi güncellemesiyle birlikte Audi bu sene teknoloji tabanlı ani çok farklık dahada yapmayı dahada planlıyor. Amazon Alexa destekli tertemiz bilgi eğlence sistemi evvel kez 2021 Audi A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q7, Q8 ve e-tron modellerine gelecek.

Çeşitli tertemiz özellikler ve üyelikler ile alakalı Daha bir ücret belirlenmemiş. ama bu sene 2. yarısından bu yana 2021 Audi modellerine güncellemeler gelmeye başlayacağı bilgisi Audi tarafından doğrulandı.

Audi bilgi eğlence sistemiAudi MIB 3MIB 3

Leave a reply