Asus Zenfone 7 tasarımı ile karşımızda!

0
166

Akıllı telefon sektöründe rekabetin gerisinde kalmış olmasına karşın tertemiz telefonlar ile karşımıza çıkan Asus’un tertemiz amiral gemisini 26 Ağustos tarihinde tanıtacağını size duyurmuştuk. Asus Zenfone 7 tasarımı vakit yüzüne çıktı.

Zenfone 7, oyun odaklı ROG Phone 3’ten ardindan şirketin bu sezonda tanıttığı 2. amiral gemisi olacak. tek Twitter kullanıcısının yaptığı paylaşımlar cihazın tasarımını gözler önüne serdi.

Asus Zenfone 7 tasarımı sızdırıldı!

Daha evvel sizlerle paylaştığımız tahminler doğru çıktı. Başka bir deyişle Zenfone 6 ile eş şekilde cihazda ön kamera bulunmuyor. Kendinizi çekmek istediğinizde art kamera yerinden otomatik olarak çıkarak ön tarafa dönüyor.

Asus Zenfone 7 tasarımı sızdırıldı!

Açılır kamera mekanizmasına sahip telefonlara mukayese et en hatri sayilir büyüklükte avantaj, çok sayida kameranın ön tarafta da kullanılabiliyor olması. Zenfone 7’de üç kamera yer alacak. Daha kamera nitelikleri bilinmiyor olsa da, bunların ana, ultra geniş açılı kamera ve derinlik sensörü olduğu dile getiriliyor. Parmak izi okuyucu ise yan tarafta güç butonuna entegre tek şekilde karşımıza çıkacak. Bunun en hatri sayilir büyüklükte nedeni, LCD panellerde parmak izi okuyucunun seçenek edilmemesi.

Roland Quandt’a göre Asus Zenfone 7, Snapdragon 865 / 865 Plus işlemciden güç alacak ve 5000 mAh pil ile gelecek. 6 GB RAM ve 128 GB depolamaya sahip var olan modelin 499 Euro, 8 GB RAM ve 256 GB depolamaya sahip var olan modelin ise 549 avro ücrete sahip olacağı argüman ediliyor.

asusasus zenfone 7ZenFone 7zenfone 7 tasarımı

Leave a reply