Arabaya 35 TL’ye Bluetooth ekledik!

0
241

A101’den 35 TL’ye Piranha Bluetooth FM Transmitter 6106 aldık, denedik! ahenk gösteren fiyatlı bulduğumuz ürünleri sizlerle paylaşmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda da arabaya 35 TL’ye Bluetooth ekliyoruz. Bakalım, mahsul ne civarindan başarılı?

A101’den Piranha Bluetooth FM Transmitter inceleme

A101’den 35 TL’lik ücret etiketiyle satılan, Bluetooth özellikli FM Transmitter aldık. Arabaya bağladık, sizler amaciyla deneyimledik.

Şimdi dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Piranha FM Transmitter 6106 inceleme

A101’den 35 TL’ye aldığımız FM Transmitter, Bluetooth bağlatı özelliğine sahip olması sayesinde telefonunuzu aracınıza kablosuz bağlamanızı sağlıyor. Dahili mikrofon ile telefon görüşmesi de yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra AUX kablosu ve MicroSD kart girişi ile gelen aygıt da, tek bağlantı çözümü Bluetooth olarak kalmıyor.

Cihazın araca bağlanması da oldukça kolay. Çakmaklık girişine taktıktan ardindan ani çok işlem yapmanız yeteri civarindan oluyor. FM Transmitter’ın üzerinde yazan radyo frekansını, aracınızdaki radyodan açıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Bundan sonrasında telefonunuzu nasıl bağladığınızın tek ehemmiyeti yok.

35 TL’ye satılan ürünü internetteki değişik satış noktalarında 50 – 60 TL arasında fiyatlarla bulmanız da mümkün.

a101a101 piranha bluetoothbluetoorh eklemeFM TransmitterPiranha Bluetooth FM Transmitterpiranha fm transmitterPiranha FM Transmitter 6106

Leave a reply