Apple’dan müjde! iOS 14 ile indirimli fiyatlar geliyor

0
257

Apple’ın uygulama mağazası var olan App Store’da kullanılan uygulama içi satın alma sistemi yerine tertemiz tek asama başlıyor. iOS 14 sürümüne sayılı günler kala kullanıcıları ve geliştiricileri sevindiren gelişmeler yaşanmaya ayni ritimde devam ediyor.

Uzun vadeli abonelikleri seçenek eden ve App Store’u bu Emele göre tasarlayan Apple nihayet vakitlerde menfi eleştirilerin odağı oldu. çünkü Apple satın alma opsiyonlu fiyatsız servisler adina devamlı yenilenen aboneliklerden istikbal ele geçirmeyi seviyor.

Uygulama içi satın alma sistemi değişiyor: iOS 14

Geliştiricilerden alınan komisyon oranları sebebinden ifade veren Tim Cook, bu oranların hâlâ adil olduğuna inanıyor. Bu fikrinin arkasında durmasına karşın kullanıcıların baskısını üzerinde hisseden Cook, geliştiricileri ve dolayısı ile kullanıcıları hoşnut etmek yerine harekete geçti.

iOS 14 sürümünün piyasaya sürülmesi ile yasama geçirilecek var olan bu proje, Apple’a abone kazandırmak yerine uygulama geliştiren kişilere promosyon kodlarının verilmesini sağlayacak. Bu kodlar sayesinde Bir takım uygulamalar ya geçici tek vakit boyunca ücretsiz olacak veyahut indirimli tek fiyat eşliğinde tekrar satışa sunulacak.

Uygulama içi satın alma

Bundan bunun benzeri uygulama içi satın alma ve doğrudan satın alma işlemlerinde indirimli fiyatlar ile karşılaşma ihtimalî çok dahada çok olacak. Abonelerini kaybetmek istemeyen ve onların App Store’da dahada çok vakit harcamasını istek eden Apple, uygulama geliştiren kişilere dahada çok kod verecek.

Bu kodlar aracılığıyla kullanıcıların dahada sık harcama yapması amaçlanıyor. tertemiz sistemde tek kullanımlık bağlantı adreslerinden yararlanılacak. Kampanya kodları bu adresler sayesinde kullanılacak.

“Kullandığın civarindan Öde”, “Ücretsiz deney Süresi” veya “6 veyahut 12 ay Önceden Ödeme Yapanlar İçin İndirim” gibi alaka çeken kampanyalara ağırlık verilecek. AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ merkezli teknoloji devi, fiyatlardan yakıntıcı var olan abone sayısını azaltmaya çalışıyor.

App Store fiyatlarıAppleApple abonelikapple abonelik sistemiApple uygulama fiyatlarıDoğrudan satın almaiOSios 14iOS 14 abonelikiOS 14 abonelik sistemiiOS uygulama fiyatlarıios uygulamalarıMobil uygulama fiyatlarıUygulama içi abonelikUygulama içi abonelik sistemiuygulama içi satın alma

Leave a reply