Apple’dan dikkat çeken iPhone ve Apple Watch mesajı

0
288

Apple ekosistemi denilen ve Apple’ın ürünleri arasındaki uyumu temsil eden bu tamlama, senelerden beri teknoloji literatüründe yer alıyor. ABD’li teknoloji şirketi, pazarlama stratejisinde tertemiz tek yola müracaat etmeye karar verdi.

Apple ekosistemi amaciyla dikkat çeken tertemiz web sayfası

Apple’ın hazırladığı tertemiz web sayfası, Bir hayli kullanıcının alakasını çekmeyi başardı. iPhone ile Apple Watch ikilisinin uyumuna vurgu yapan bu sayfa, kullanıcılara Apple tarafından üretilen ürünlerin ne civarindan ahenk gösteren olduğunu anımsatmak amaciyla kuruldu.

İlgili web sayfasında tek iPhone ile tek Apple Watch’un aramalar ve resim çekimleri ile alakalı randımanlı neticeler ele geçirdiği ifade edilmiş. Ayrı olarak Apple’ın tediye sistemi var olan Apple pay de bu sayfadaki yerini almış.

Dikey kaydırma işlemine ahenk gösteren olarak hazırlanan bu şablon, animasyonlu yapısı ile de oldukça değişik tek tasarıma ev sahipliği yaptığını gösteriyor. çünkü sayfanın aşağısına inildikçe bu iki ürünün arasındaki sinerjiyi laf eden tertemiz sayfalar alana çıkıyor.

Apple ekosistemi

Buradan hareketle Apple ekosistemi amaciyla hususi tek çabanın harcandığını anlıyoruz. Apple, bu ikilinin uyumunu tek sağlık örneği üzerinden tasvir etmiş. Peki iOS 14 amaciyla çalışmaya süre gelen şirket nasıl tek misal verdi?

Apple, kullanıcılara Apple Watch ile kalp atış hızının denetim edilebileceğini ve bu hızın iPhone ile saatlik, hergün ve Hem de aylık tek düzende takip edilebileceğini belirtmiş.

Yeni iPhone 11 kılıfları satışa sunuldu! İşte fiyatı

tertemiz iPhone 11 kılıfları satışa sunuldu! İşte ücreti

Yeni iPhone 11 kılıfları ve Apple Watch Bands koruyucuları piyasaya sürüldü. Renk alternatifleri neler ve fiyatlar nasıl?

Ayrıca kullanıcılara aramalar ile alakalı da Apple Watch’u anımsadan teknoloji firması, rakiplerine tek göz dağı vermiş olabilir. Bunun dışında Bir takım kaynaklar, tertemiz tek Apple Watch modelinin geliştirildiğini düşünüyor.

Yeni sayfaya “buradan“ ulaşabilirsiniz.

apple ürünleriApple ürünlerinin uyumuapple ekosistemiapple watchiPhoneiPhone ve Apple WatchiPhone ve Apple Watch uyumu

Leave a reply