Apple Card rakibi Samsung Money duyuruldu

0
267

Samsung’un tek vakit evvel tertemiz tek para yönetim sistemi üzerinde çalıştığı ve Apple Card’a rakip olacağı istikametinde veriler alana çıkmışti. Kısa tek vakit evvel de Samsung tarafından resmi olarak Samsung Money adli tertemiz kartın detayları aktarıldı. böylelikle Samsung, resmi olarak Apple Card’a rakip olarak çalışmalara başlamış oldu.

Samsung Money resmi olarak duyuruldu

Samsung’un tertemiz fiziki kartı ile alakalı evvel açıklanan bilgi, Samsung Pay ile birlikte kullanılabileceği oldu. Şu vakit amaciyla açıklananlara göre SoFi ve MasterCard ile ortaklık yapılmış. tek başka mühim ayrinti da tertemiz kartın kullanımı amaciyla rastgele tek kart veyahut hesap ücreti alınmayacağı bilgisi oldu. tertemiz kartı ile alakalı müracaat ve yönetim işlemleri, direk doğruya Samsung pay uygulaması üzerinden yapılacak.

Samsung Money

Bununla birlikte SoFi anlaşmasından dolayı şu vakit amaciyla 55 binden çok ATM üzerinden fiyatsız olarak para işlemleri de sağlanabilecek. Çıkış tarihi olarak ise 2020 yılının yaz aylarının sonu bilgisi aktarılıyor. Nitekim net tek tarih şu vakit amaciyla açıklanmış değil.

Apple ile başlayan teknoloji firmalarının kart ürünleri, Samsung ile ayni ritimde devam etmiş oldu. Samsung, tertemiz fiziki kart sistemini en kısa şekli ile para idaresi olarak tanımlıyor. Apple Card‘ın en hatri sayilir büyüklükte özelliği, fiziki tek kart ile tediye yapılabilmesine karşın kartın üzerinde rastgele tek numara veyahut değişik bilgi bulunmamasıydı. Tamamıyla fiyatsız olması ve anlaşmalı alışverişler sonrası para mükafat sistemi ile dikkatleri üstüne topluyordu.

Galaxy Note 20 ekran boyutu ile şaşırtacak

Galaxy Note 20 ekran boyutu ile şaşırtacak

Samsung Galaxy Note 20 ekran boyutu ile alakalı tertemiz söylemler alana çıktı. İşte tertemiz Galaxy Note 20 ile alakalı tertemiz detaylar!

Samsung’un tertemiz Money sistemi de eş nitelikleri taşıyan fiziki tek kart olarak kendini gösteriyor. Şu vakit amaciyla mükafat sistemi ile alakalı veriler olmasa da hemide fiyatsız olması ayni vakitte da kart numarası bulunmaması ile getirdiği güvenlik ile tertemiz tek debit kartı olarak tanımlanabilir.

Son olarak anımsatmak gerekirse Google’ın ve Huawei’nin de eş çalışmalar yaptığına ait detaylar alana çıkmış durumda. Anlaşılan o ki bu tertemiz kuşak kartlar, teknoloji firmalarının tediye yöntemlerinde mühim tek konumda yer alıyor olacak. Şu vakit amaciyla ülkemizde rastgele tek firmanın ürününün kullanılamadığını da hatırlatmakta yarar var.

apple card rakibi Samsung Moneysamsung cardSamsung MoneySamsung Money nedirSamsung Pay

Leave a reply