Android telefonlar için beklenen uygulama geldi!

0
244

Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak bilinen Adobe Photoshop Camera, Google Play Store ile buluştu. Geçen yılın kasım ayında duyurulan uygulama, Android telefonlar tarafından çekilen fotoğrafları düzenleyecek.

Adobe Photoshop Camera Google Play Store dizinine eklendi

Bir yapay zekâ platformu olarak hizmet veren Sensei ile bir iş birliği yapan Adobe, yeni bir tarama sistemi kullanıyor. Bu sistem, kullanıcıların fotoğraflarını inceleyecek ve incelenen fotoğraflar için çeşitli filtreler önerecek.

Geçen yılın aralık ayında bir deneme sürümü ile karşımıza çıkan Adobe Photoshop Camera, en az çabayla en verimli sonuca ulaşmak isteyen kullanıcılara hitap etmeyi amaçlıyor. Bu uygulamada 80’den fazla filtre bulunuyor.

Adobe Photoshop Camera

Adobe’nin yeni yazılımı, fotoğrafların hem çekildiği an düzenlenebilmesini sağlıyor hem de çekildikten sonra incelenmesine olanak tanıyor. Uygulamanın bünyesinde bulunan bazı filtreler şu şekilde: Portre, Stüdyo Işığı, Çiçek, Yemek, Doğa, Gökyüzü, Manzara ve Sahne.

Yeni yazılımın fotoğraf çekimlerinde de yardımcı olacağı belirtildi. Adobe’nin yeni uygulaması, kullanıcıya fotoğraf çekme işlemi sırasında parlaklık, gölge ayarı ve maskeleme düzeyi gibi birçok önemli konuda yardımcı olacak.

Adobe Photoshop Camera Google Play Store

Bu uygulama için hazırlanan Google Play Store sayfasına “buradan“ ulaşabilirsiniz. Adobe Photoshop Camera’nın sosyal medyada etkili olabileceğini söyleyenlerin sayısı az değil.

Zira Adobe’nin şimdiye kadar sağladığı katkılar ortada. Son olarak bu uygulamanın Android işletim sistemini kullanan akıllı telefonları bir üst seviyeye taşıyabileceğini düşünüyor musunuz?

Adobe Photoshop Camera Google Play StoreAdobe Photoshop Camera indirAdobe Photoshop Camera uygulamasıAndroid fotoğraf düzenleme uygulamalarıAndroid fotoğraf düzenleme uygulamasıAndroid telefonlar Adobe Photoshop CameraAndroid telefonlar Adobe Photoshop Camera AndroidAndroid telefonlar Adobe Photoshop Camera Android uygulamasıfotoğraf düzenleme uygulamalarıfotoğraf düzenleme uygulamasıGoogle Play Store Adobe Photoshop Camera

Kaynak :shiftdelete

Leave a reply