Android 11 çıkış tarihi ortaya çıktı!

0
219

Android 11 çıkış tarihi nihayet belli oldu. Şu vakit geliştirilme aşamasında var olan tertemiz işletim sistemi, milyonlarca kullanıcı tarafından heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz ay Android 11 Beta sürümü yayımlanmıştı.

Android 11 çıkış tarihi YouTube’da alana çıktı

Beklenen tarih, Google geliştiricileri amaciyla canlı olarak yayımlanan “Works With “Hey Google” Smart Home Summit – APAC” adli videoda görüldü. Bu bilginin şaşırtıcı olduğunu söyleyemeyiz çünkü Android 10 da 3 Eylül 2019 tarihinde çıkmıştı.

Hey Google etkinliğinde alana çıkan görsele göre, Android 11 amaciyla açıklanan tarih 8 Eylül 2020. böylelikle Google’ın kararlı sürüme geçmek amaciyla Yalnızca iki ayı kaldı.

Android 11 çıkış tarihi

8 Eylül’de piyasaya sürülecek var olan Android 11 güncellemesini evvel olarak Google Pixel modellerinin alacağını belirtelim. Android 11 güncellemesi amaciyla yayımlanan final sürümünün evvel dağıtılacağı Pixel cihazları şu şekilde: Pixel 2, Pixel 3, Pixel 3a, ve Pixel 4.

İlerleyen günlerde Android tabanlı başka akıllı telefonlar da bu güncellemeyi alacak. Bunun dışında 8 Eylül ibaresinin değişebileceğini hatırlatalım. çünkü bu sene COVID-19 salgını sebebinden Bir hayli etkinliğin ve tarihin ertelendiğini gördük.

Android 11

Google’ın akıllı ev ürünleri amaciyla hazırladığı yazılımlardan sorumlu var olan Michele Turner, Google’ın 8 Eylül 2020 tarihinde her yerde tanıtım yapacağını söyledi. özellikle erişilebilirlik ile alakalı kolaylıklar sağlayan bu yazılımın neler yapabileceğini hep birlikte göreceğiz.

Android 11 ile alakalı neler düşünüyorsunuz?

android 11Android 11 çıkış tarihiandroid 11 betaAndroid 11 güncellemesiAndroid 11 güncellemesi çıkış tarihiAndroid 11 kararlı sürümAndroid 11 kararlı sürüm çıkış tarihiAndroid 11 ne vakit çıkacak

Leave a reply