Amazon Fall Hardware Etkinliği hakkındaki her şey

0
184

Amazon donanım etkinliğini gerçekleştirdi. Burada Bir hayli tertemiz duyuru ile karşılaştık ve tertemiz cihazları da göründü. Amazon imzalı Echo ve tertemiz uçan güvenlik kamerası Ring de bu organizasyon kapsamında karşımıza çıktı. Amazon’un Alexa’sına istikbal tertemiz iyileştirmeler ve desteklerin yanı sıra tertemiz bulut oyun hizmeti var olan Luna da duyuruldu. İşte Amazon Fall Hardware Etkinliği ve bilinmesi gerekenler:

Amazon Fall Hardware Etkinliği ile karşımıza çıkanlar

Amazon’un sevilen Echo’su hemide küresel tek görünüm kazandı ayni vakitte da tasarımı güncellendi. organizasyon kapsamında tanıtılan dördüncü kuşak Echo akıllı hoparlör, tertemiz küre tasarımı ve iyileştirilmiş ses performansını beraberinde getiriyor. Dolby’ desteği gelen hoparlör amaciyla siyah, beyaz ve çelik mavisi olmak üzere üç renkte 22 Ekim’de satışa sunulacak olmasının yanında 99 dolarlık tek ücret etiketine sahip olacak.
Amazon Fall Hardware Etkinligi-00 Echo Show 10 da bu organizasyon kapsamında tanıtıldı. Akıllı ekran denilen bu cihaz, etkin devinim eden nesneleri algılayıp etkileşimde bulunabilen bu cihaz, yüzünüzü de tanıyabiliyor. Akıllı ekran 249,99 dolarlık tek ücret ile kullanıcıların karşısına çıkacak. Çıkış tarihi Daha belli olmayan cihazın ön siparişleri başladı. Cihazın aynı zamanda şu vakit amaciyla Netflix desteğini aldığını aktaralım.

Amazon Fall Hardware Etkinligi-00

Amazon bulut oyun hizmeti Luna amaciyla de duyurusunu yaptı. Google Stadia ve Microsoft xCloud benzeri bulut oyun platformlarına mühim tek rakip olarak çıkan Amazon Luna’nın yanında tek de bu platforma ahenk gösteren tek denetleyiciyi duyurdu. Amazon, “Cloud Direct” teknolojisi ile kullandığınızda dahada düşük gecikme süresine sahip olacağını söylediği Luna Controller’ı da tanıttı.

Ring The Always Home Cam olarak adlandırılan cihaz, uçabiliyor ve pili tükenmeye başladığında şarj haznesine kendisi dönebiliyor. ev içi güvenlik kamerası olarak tasarlandığı amaciyla pervane sistemi kapalı var olan cihaz, değişik görünümüyle dikkat çekiyor. Cihazın istikbal sene kullanıcılara 249.99 dolardan ulaşması bekleniyor.

Amazon Fall Hardware Etkinligi-00

Amazon Fire TV Stick, HD Streaming, Dolby Atmos bulunan ve Alexa Voice Remote ile birlikte gelen cihazını gösterdi. Bu cihazın ücreti ise 39.99 dolar oluyor. Basitleştirilmiş tek Alexa kumandası var olan çesidi ise 29.99 dolara mâl oluyor. Her iki aygıt da 30 Eylül tarihinde satış sunuluyor.

Yeni tek kullanıcı arayüzüne kavuşan Fire TV amaciyla de tanıtımını gerçekleştiren Amazon, bu tertemiz kullanıcı arayüzünü bu sene bitmeden piyasaya sürecek. Bunun yanında tertemiz Wi-Fi yönlendirme seti var olan Eero 6 ve Eero Pro 6 da duyuruldu. Wi-Fi 6’yı destekleyen bu cihazlar, Alexa ile de ahenk gösteren çalışabiliyor. Eero 6 129.99 dolar, Eero Pro 6 229.99 dolara kullanıcıların karşısına çıkacak. Cihazlar şu vakit amaciyla ön siparişte olsa da iki Kasım’da satışa çıkacak.

Amazon’un bu dopdolu geçen etkinliğinde Ayrı olarak şirketin fiyatsız Alexa Guard güvenlik izleme sistemine ekstradan Bir takım tertemiz özellikler sunan Alexa Guard Plus’ı da duyurdu. Aylık 4.99 dolarlık fiyatıyla dikkat çeken sistem kullanıcılara yakında sunulacak.

Alexa Guard Plusamazonamazon donanım etkinliğiamazon echoamazon etkinliğiAmazon Fall Hardware EtkinliğiEcho Show 10Eero 6Eero Pro 6Fire TV StickRing The Always Home Cam

Leave a reply